Fortiko Doğal Kenevir Ürünleri

Kenevir Yağlı Sabun

Fortiko Doğal Kenevir Ürünleri

Firma adı: Fortiko
Geleneksel Sertifikalı ürünü: Kenervir Yağlı Sabun
GerçelilikBu sertifika firmanın sadece adı geçen ürünü içn geçerli olup diğer ürünleri için geçerli değildir.
Sertifika Geçerlilik Tarihi: 14 Ocak 2024
Telefon: 0555 852 07 08 - 0532 200 53 90
E-postadestek@fortiko.com.tr
Webhttps://fortiko.com.tr/
AdresGülbahar Mh. Güney Sk. No 25/B Şişli İstanbul


"Fortiko markasıyla geleneksel kenevir kumaşlarından kılık-kıyafet, ev tekstili ve sağlık mâmülleri üretiyoruz. Kenevirin insan ve özellikle de bebek sağlığı üzerindeki etkisini bilenlerin teveccüh gösterdiği ürün yelpazemize şimdi de kenevir tohumu yağlı  sabunu ekledik.

Yüzde 20 kenevir tohumu yağı, yüzde 80 yemeklik sızma zeytinyağı ile yaptığımız ve bunların dışında herhangi bir katkı maddesi eklemeksizin soğuk üretim usûlüyle imâl ettiğimiz kenevir tohumu yağlı muhteşem sabunlarımız Geleneksel Seritifika aldı. Bu yüzden mutluyuz.

Hem zeytinyağının hem de kenevir yağının şifasının birleşimi olan bu sabun özellikle banyolarda katkı maddeli şampuanlardan daha kolay köpürerek beklenen temizliği sağlıyor. Cildi ve saçı besleyip koruyor. Hoş ve etkileyici kokusuyla temizlenmek başka bir keyfe dönüşüyor.

Geleneksel Sertifika'nın hassas süreçlerinden geçmek kolay olmadı. Siz ürününüzü ne kadar överseniz övün, Geleneksel Sertifika'da söz değil belgenin konuştuğunu gördük. Bu da bize ayrı bir güven verdi."
 

Forkito markasının kurucusu
Hatice Coşkun

Yorum Yap

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı!